Vi använder kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om vår integritetspolicy här

Jag godkänner
Nyheter

Möt Adrian och Igor!

Vi är glada över att ha Adrian och Igor hos oss, deras arbete stärker DRT Solutions i vår fortsatta utveckling.

 

Adrian Gjukaj och Igor Rusu jobbar inom Execute & Monitor hos oss på DRT Solutions. Execute & Monitor är den delen inom DRT Solutions som övervakar system och verksamhet. Två andra stora uppgifter som man utför är support till externa och interna användare samt tester av nya systemfunktioner i Drip.

Adrian kommer närmast ifrån Cabonline där han jobbade som teamledare i trafikledningen, Igor kommer närmast från Samres South East där han i första hand jobbade med trafikövervakning och support till beställningsmottagningen.